Galeria Kazimierz

Galeria Kazimierz to jedno z największych centrów handlowych Krakowa (40 000m2 powierzchni).

Master Light Service, proponując kompleksowość usług, rozwiązania LED firmy Philips i doświadczenie w realizacjach tego typu, został wybrany w przetargu na wykonanie tam modernizacji oświetlenia.

Konwencjonalne oprawy zastąpiliśmy oświetleniem LED – łącznie ich liczba wyniosła aż 5 500!

Odpowiedni dobór oświetlenia w centrum handlowym ma bardzo duży wpływ na klientów – odgrywa rolę w procesie zakupów jeszcze na długo przed wejście do konkretnego sklepu.

Oprawy, które dostarczyliśmy do Galerii Kazimierz mają najwyższy wskaźnik oddawania barw. Dzięki technologii Color Kinetics, w której została wykonana iluminacja elewacji zewnętrznej, mogliśmy zapewnić dynamiczną zmianę scen świetlnych. W jaki sposób jest to sterowane? Otóż albo stacjonarnie za pomocą panelu zintegrowanego z systemem zarządzania całym budynkiem, albo zdalnie – poprzez telefon czy laptopa. Łącznie do całej instalacji wykorzystano ok. 10 km. kabli!

Zaproponowane przez nas oświetlenie LED firmy Philips obniżyło o 70% koszt zużycia energii elektrycznej, zredukowało emisję dwutlenku węgla i zapewniło bardzo krótki czas zwrotu z inwestycji.

To wszystko zaowocowało tym, że Galeria Kazimierz zdobyła certyfikat BREEAM, przyznawany wysokojakościowym obiektom przyjaznym środowisku.

W swoich projektach, prócz najwyższej jakości produktów, stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych prac pod względem technicznym i instalacyjnym. W obecnych czasach klienci wymagają od nas elastyczności i kompleksowości w prowadzeniu przedsięwzięcia. Polega to na tym, że poza projektem oświetleniowym dostarczamy produkty oświetleniowe, montujemy je, tworzymy zarządzające nimi programy, a następnie serwisujemy. W swojej pracy wykorzystujemy doświadczenie zdobywane w kolejnych realizacjach, tak by nasi klienci mieli dostęp do najnowocześniejszych, sprawdzonych technologii z dziedziny oświetlenia. – Robert Faliszewski, Prezes zarządu, Master Light Service